Papír za (ne tak docela) papír

31. března 2017 v 9:23
Jsem tady zase.

Protože tenhle blog byl původně školní projekt, píšu ho hlavně v pátek ráno, kdy máme informatiku. Na naší škole existuje akce "Papír za papír," kde třídy shromažďují papíry, pak se to hodí do sběru a dostaneme za to papírnické potřeby do příslušných tříd. Dneska tedy přinesu čerstvé zprávy, jak jsme první hodinu sbírali papír na druhém stupni.

Vyfasovali jsme tři vozíčky a jako první jsme vybrali 7.A, protože ti jsou známí tím, že vždycky přinesou tunu letáků, oznámkovaných písemek a dalších věcí. Museli jsme tam s tím jet natřikrát. 7.B nic neměla, ale v 7.C se zase rozjeli. Kromě papíru tam měli i všechno možné a když jsme čekali, než se vrátí s vozíčkama, trochu jsme jim to tam prohrabali. Našli jsme tam hřebíky, potravinářskou fólii od svačiny, kusy kovu nevím odkud a dokonce lahvičku deodorantu. Jeden chytrák ho tam vystříkal a bylo to nepříjemně cítit.

Pak přišly na řadu osmičky. To jsme my a protože jsme byly spojení po kouscích tříd, byli tu zástupci ze všech osmiček. Dali jsme dohromady informaci, že 8.A a B nemají nic. Šel jsem to oznámit a řekl jsem, že "AB0," načež mi došlo, že to je slovní hříčka. Čekal jsem, že to dojde i někomu jinému, protože jsme se o krevních skupinách zrovna učili.

Papír měli ještě v 8.C, ale tam ho aspoň měli v rozumném množství. Jak už to ale bývá, jeden balík se jim roztrhl a všude byly letáčky na slevy v Kauflandu. Taky jsme zjistili, že kontejner je plný. Nějak to tam ale nacpali a v devítkách už naštěstí nic neměli.

Konec.Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama