Písemková nemoc

24. února 2017 v 8:30
Jsem tady po delší době zase.

Pokud jste četli můj třetí článek jménem Konečně úvod, víte, že v tomhle blogu píšu o zajímavých věcech, co se u nás dějí. Paradoxně se přes prázdniny u nás mnoho nedělo, takže jsem neměl témata. Když si ale vzpomenu na svůj první článek, psal jsem o tom, že to byl školní projekt, ze kterého jsme taky dostávali známky. Ale včera bylo známkovaných aktivit o něco víc a navíc to všechno byly písemky. Samozřejmě, někdo byl na soutěži, někdo u doktora, ale co zbytek?

Dohromady chyběla půlka třídy. Mohla to být náhoda? Nebo se u nás zase vyskytla epidemie něčeho, čemu říkáme písemková nemoc?

Pokud mi nerozumíte, tahle písemková nemoc je pokročilá neuróza způsobená stresem u některých, kteří si jsou jistí, že tu písemku projedou. Příznaky nikdy nejsou jisté. Je pravda, že takových případů je v naší třídě především ve fyzice slušný počet, stejně jako v jiných předmětech, ale většina takových nejistých žáků u nás včera byla. Tak je to ta písemková nemoc, nebo ne?

Mimochodem, ve svém předminulém článku Kočka s anketou jsem uvedl kvízovou otázku, kde ta kočka na obrázku sedí. Byl to tenhle obrázek:

Teď vám tedy prozradím, že správná odpověď byla na stole: Kočka seděla na stolku před televizí, když zrovna běžel přenos ze zápasu.

Protentokrát zase všechno.Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama